خانه / سخت افزار / اتحاد لنوو و Razer در ساخت سری جدید کامپیوترهای مخصوص بازی
اتحاد لنوو و Razer در ساخت سری جدید کامپیوترهای مخصوص بازی

اتحاد لنوو و Razer در ساخت سری جدید کامپیوترهای مخصوص بازی

اتحاد لنوو و Razer در ساخت سری جدید کامپیوترهای مخصوص بازی

اتحاد بزرگترین تولید کنندگان رایانه شخصی یا همان PC و لوازم جانبی آن برای ساخت سری جدید رایانه های مخصوص بازی شکل گرفته است. دو کمپانی معتبر لنوو و رازر اراده کردند با کمک یک دیگر و تشکیل یک اتحاد سری جدید PC های مخصوص بازی را روانه بازار کنند.

همانطور که در ماه سپتامبر در رویداد IFA شاهد بودیم این دو شرکت فناوری به کمک یکدیگر نمایشگر رایانه های سری Y را معرفی کردند. در زمینه رایانه های شخصی نیز درصدد گسترش روابط با همدیگر برای بهبود کارایی و بهره برداری از تجربیات دو کمپانی هستند.

همچنین کمپانی معتبر چینی که پیشرفت خود را در گرو همکاری با Razer میبیند میتوان امیدوار بود حاصل این دو محصولی متفاوت و باکیفیت برای خوره های بازی های رایانه ای خواهد بود. لنوو هنوز معتقد است که ” بازیخور های واقعی دنیای PC مشتریان واقعی و بالفعل بازار رایانه های شخصی هستند”

بر اساس این خبری که The Verge منتشر کرده به گفته ویکتور رویس از لنوو ” صنعت بازی تنها قسمت رو به رشد رایانه های شخصی است ”

و همچنین اضافه میکند برای ما چیزی که مهم است ثبات این بازار است که به لطف طرفداران صنعت بازی ها کامپیوتری این قسمت دارای ثبات است.

در حال حاظر لنوو سیستم هایی که برای صنعت بازی روانه بازار کرده از شرکت هایی نظیر ASUS و Apacer یک گام جلوتر است همچنین همکاری این غول چینی با Razer که در زمینه کیبور و موس و میکروفون لوازم جانبی بسیار حرفه ای حرف اول را می زند میتواند جالبه توجه باشد.

PC GAMING های لنوو و Razer چیزی نیست که بتوان به سادگی و یک نگاه سطحی راجع آن ها صجبت کرد صد در صد این دو کمپانی حرف های زیادی چه از نظر طراحی و چه کارایی در این زمینه خواهند داشت که فقط باید منتظر ماند و دید که نتیجه چه میشود چیزی که خیلی از خوره های بازی های رایانه ای بیصبرانه منتظرش هستند.

به طور کلی توافق این دو کمپانی نوید صنعت بازی رو به رشدی در 2016 را خواهد داد. که حتما باعث توسعه دیگر بخش ها نیر در این زمینه خواهد شد.

در ضمن از این دوهمکار اعلام شده که نخستین رایانه های شخصی در نمایشگاه CES 2016 رونمایی خواهد شد. این نمایشگاه در ژانویه در شهر لاس وگاس ایالات متحده برگزار می شود. Razer در تلاش است برای خود آینده قابل پیش بینی رقم بزند و همجنین سهمی که شایسته خود میداند را از این بازار کسب کند.

 

منبع : The Verge

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


رفتن به بالا
ساخت سایت : عصر آسیا مجری طراحی سایت در اصفهان