خانه / فناوری اطلاعات / برنامه اپل برای باز طراحی مک بوک 2016 : باریکتر،سریعتر،با نمایشگر بهتر
برنامه اپل برای باز طراحی مک بوک 2016 : باریکتر،سریعتر،با نمایشگر بهتر

برنامه اپل برای باز طراحی مک بوک 2016 : باریکتر،سریعتر،با نمایشگر بهتر

برنامه اپل برای باز طراحی مک بوک 2016 : باریکتر،سریعتر،با نمایشگر بهتر

بر اساس گزارش اپل اینسایدر این کمپانی قصد دارد به طور کامل محصول مکبوک ایر خود را برای سال بعدی یعنی سال میلادی 2016 باز طراحی کند. این بدین معناست که اپل سعی در تجدید نظر و بازنگری در طراحی های قبلی خود دارد باید دید از دیدگاه این کمپانی مکبوک ایر 2016 با چه ویژگی ها ظاهری جدید تولید خواهد شد.

به نظر اپل طراحی Macbook Air های این کمپانی کسل کننده شده و نیاز به یک تغیر اساسی در طراحی و آرگنومی دارند. همچنین به گزارش EDA یا مجله اخبار اقتصادی روز به طور کامل ظاهر جدید مکبوک ایر های 2016 اپل را تایید کرده است.

دستگاهای سال بعدی اپل در مدل های 13 اینچی و 11 اینچی به بازار تولید و عرضه خواهد شد. ظاهرا اپل قصد کنار گذاشتن مدل 15 اینچی را دارد.

با بهبود طراحی طبعا باید انتظار داشت که اپل سخت افزار مک بوک ایر 2016 را هم دستخوش تغییراتی نماید که از قرار احتمال می رود این دستگاه شامل پنل جدید صفحه نمایش همچنین ، بهبود یافتن خنک کننده دستگاه و مصرف بهینه باتری شود. ( اشاره شده با عمر باتری 12 ساعته در مدل 13 اینچی Macbook Air 2016 )

این دستگاه که قرار است سبک تر و باریکتر از گذشته باشد همچین برای قیمت در مدل 11 اینچی 749 یورو و در مدل 13 اینچی قیمت شروعی برابر 849 یورو پیش بینی شده است. ( مدل های پایه )

انتظار میرود مک بوک 2016 در رویداد WWDC 2016 رونمایی شود که در ماه ژوئن پیش رو برگزار خواهد شد. البته گمان میرود زودتر اطلاعاتی بیشتری راجع ه طراحی و امکانات دیگر این دستگاه در پیش از زمان مقرر رونمایی به بیرون درز پیدا کند بخصوص اطلاعات سخت افزاری که در پیدا کردن آن ها به بیرون این روزها امری عادی شده است. باید منتظر شد و دید که این بازنگر کلی در طراحی حاصل و نتیجه اش چه میباشد بخصوص که باید دل طرفداران مشکل پسند اپل هم راضی نگه داشته شود.

 

 

منبع : Apple Insider

 

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


رفتن به بالا
ساخت سایت : عصر آسیا مجری طراحی سایت در اصفهان