خانه / فناوری اطلاعات / پنل خورشیدی | انرژی خورشیدی
پنل خورشیدی | انرژی خورشیدی

پنل خورشیدی | انرژی خورشیدی

شرکت کالا آموز

ارائه دهنده انواع کالاهای خورشیدی با قیمت مناسب (که با استفاده از این کالاهای خورشیدی انرژی خورشیدی را می توان به دو صورت گرما و نور استفاده کرد )

انرژی خورشیدی

 

ارائه دهنده پنل خورشیدی(پنل های خورشیدی انواع گوناگونی دارد که تفاوت عمده آنها در میزان بازده شان است.پنل های مونو کریستال، پنل های پلی کریستال و سلول خورشیدی فیلم نازک (TFSC) سه نوع پنل خورشیدی است)

پنل خورشیدی

 

ارائه دهنده پکیج های خورشیدی(نصب پکیج های خورشیدی بسیار آسان تر از نصب اجزای یک سیستم خورشیدی بصورت جداگانه است و برای مشتریانی که نیاز به سیستم خورشیدی دارند که نصب آسانی داشته باشد پکیج های خورشیدی بهترین گزینه برای آن هاست پکیج های خورشیدی جهت روشنایی ، شارژ موبایل ، دزدگیر و برای مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود)

پکیج های خورشیدی

 

ارائه دهنده باتری خورشیدی(باتریها انرژی الکتریکی را به صورت شیمیایی در خود ذخیره می کنند. در سامانه های فتوولتاییک باتری ها وظیفه پشتیبانی در طول شب و در روزهای ابری را به عهده دارند. از آنجا که توان خروجی صفحات فتوولتاییک در طول روز متغییر میباشد، یک باتری ذخیره کننده می تواند یک منبع نسبتا ثابت برای تولید توان باشد. تا تغییرات نور تابیده شده به صفحات را جبران کند. مزیت دیگر استفاده از باتری خورشیدی در سیستم های خورشیدی تامین جریان راه اندازی موتور های الکتریکی است.)

باتری خورشیدی

 

ارئه دهنده انواع شارژکنترلر (شارژ کنترلر برای تامین یک ولتاژ مناسب جهت شارژ باطری ها استفاده می شود . پس زمانی که ولتاژ تولیدی پنل خورشیدی بیش از حد بود شارژ کنترلر ، ولتاژ را به حد مناسب جهت شارژ باطری کاهش می دهد تا باطری ها اسیب نبینند .)

شارژ کنترلر

 

شارژ کنترلر

 

ارائه دهنده پمپ آب خورشیدی(پمپ اب خورشیدی می تواند با استفاده از انرژی خورشید، اب را از اعماق زمین استخراج کند .)

پمپ آب خورشیدی

ارائه دهنده انواع پایه روشنایی، خیابانی، پارکی و محوطه خورشیدی(با توجه به اینکه این پایه ها از نور خورشیدی استفاده می کنند نیاز به کابل کشی برای برق ندارند و بصورت اتوماتیک خاموش و روشن می شوند )

پایه روشنایی

ارائه دهنده آبگرمکن و سیستم گرمایش خورشیدی(با توجه به اینکه امروزه هزینه انرژی در جهان رو به افزایش است ابگرم کن های خورشیدی و سیستم های گرمایش خورشیدی یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزینی می باشد .)

آبگرمکن خورشیدی

ارائه محصولاتی از قبیل چراغ کمپی، اینورتر و شارژر خورشیدی

آموزش  محاسبه ، خریداری ،نصب و راه اندازی سیستم خورشیدی

تلفن تماس:03133809256

آدرس:اصفهان

ایمیل: info@kalaamooz.ir

Kalaamooz.ir

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


رفتن به بالا
ساخت سایت : عصر آسیا مجری طراحی سایت در اصفهان